חייג עכשיו:

050-2777142

חפש באתר:

התקנת פרקטים בפתח תקווה


הם נחשבים לפתרון ריצוף פופולארי מאד במדינות רבות מעבר לים, ובעשור האחרון הם כבשו בסערה גם את ישראל. יותר ויותר ישראלים בוחרים בהם כדי לרצף בעזרתם את בתיהם וגם את המשרדים שלהם או בתי עסק אחרים ונהנים מהיתרונות הרבים שהם מציעים. ויש כאלה, כידוע, לא מעט. התקנת פרקטים בפתח תקווה היא עסק למומחים והיא מצריכה רמת מיומנות גבוהה, שימוש בציוד מתאים וגם בחירה נכונה של סוג הפרקט ללקוח כדי שיקבל את הפתרון הנכון לו ואת המראה המדויק, שאותו הוא רוצה. ישנן כיום חברות רבות המציעות פרקטים לקנייה וגם שירותי התקנה בכל הארץ. אולם, כשמחפשים אחת כזו ורוצים להתקין פרקט ברמה גבוהה, חשוב לפנות אך ורק אל המנוסים ואל המומחים עצמם, שיודעים כיצד להתמודד כהלכה עם המשימה החשובה.


כיצד מבצעים התקנת פרקטים בפתח תקווה

התקנת פרקטים בפתח תקווה, כמו גם במקומות נוספים, מתחילה בהכנה מתאימה של משטח העבודה, קרי – הרצפה עצמה. חשוב מאד לוודא שהטמפרטורה באותו חלל גבוהה מ-18 מעלות ואם מבצעים עבודות שיפוצים כלשהן או בנייה, יש לסיים אותם לפני התקנת הפרקט מעל הרצפה. פרקט למינציה אפשר להתקין על רצפה ישרה, על בטון, על רצפת PVC, על אריחים ועוד, כך שאין כל בעיה, כמעט, להתקין את הפרקט בכל אחד מהחדרים ואם בוחרים, למשל, פרקט עמיד במים, אפשר גם להתקינו באזורים לחים.


לאחר הכנת השטח, יש לנקות היטב את המשטח ולוודא שהוא יבש לגמרי, ורק לאחר ייבושו ניתן לכסות את הרצפה באמצעות יריעות עם חפיפה ביניהן ומעליהן יש להניח יריעות ספוג ללא חפיפה. הפרקט מונח ממש מעליהן, כאשר משאירים מרווח של 10 מ"מ בינו לבין הקיר כדי לאפשר התפשטות (תהליך טבעי שקורה לפרקט לאחר ההתקנה). בנוסף, יש להתקין פס התפשטות, ולעשות זאת מתחת לדלת בחדר (או בחדרים), היכן שמתקינים את הפרקט.


אילו סוגים של פרקטים מוצעים בפתח תקווה

יש מגוון רחב מאד של פרקטים, שאותם ניתן להתקין בבית או במשרד, והם נבדלים אלה מאלה באיכות שלהם, בנראות שלהם וגם במידת התאמתם לכל מקום. פרקט נגד מים, למשל, הוא אחד הפיתוחים האחרונות והוא, ללא ספק, מביא אתו בשורה חשובה בתחום הפרקטים. מדובר אמנם בפרקט שגם הוא למינציה, אך בניגוד ללימנציה הרגיל, פרקט זה איננו חדיר למים ולכן יכול להתאים גם לחדרים לחים ואיננו מצריך תחזוקה מיוחדת או זהירה יותר. פרקט עץ גם הוא סוג מוכר ומבוקש והוא מכניס איתו לחלל את היופי הייחודי לעץ הטבעי. הוא משמש כאלמנט עיצובי נהדר לכל מקום והוא איכותי במיוחד.


פרקט למינציה הוא הפופולארי מבין כולם, שכן משלב בין סטייל נהדר לבין עמידות גבוהה במיוחד. שלא כמו פרקט עץ רגיל, הוא פחות רגיש ולכן שומר על המראה שלו למשך זמן רב ולא דורש תחזוקה רבה כל כך. התקנת פרקטים בפתח תקווה יכולה לכלול את אחד הסוגים האלה כדי לשוות לאותו מרחב את היופי ואת הסטייל הנדרש. כדאי מאד להשוות בין הסוגים הקיימים, ללמוד על ההבדלים ביניהם וגם להגדיר את הצרכים. אם מתלבטים במה לבחור, מומלץ מאד להתייעץ עם המומחים בתחום, המכירים לעומק את כל הסוגים.מתגוררים בפתח תקווה או בסביבתה הקרובה ורוצים להתקין פרקט בבית או במשרד? אצלנו, בפרקטים עד הבית, תמצאו מגוון רחב של פרקטים איכותיים בשלל עיצובים, המוצעים לכם במחירים משתלמים. לקבלת פרטים אודות הדגמים הקיימים ומוצרים נוספים שלנו, צרו אתנו קשר בטלפון 050-2777142. נשמח לעמוד לרשותכם. 


התקנת פרקטים בפתח תקווה


טואול - בניית אתרים