חייג עכשיו:

050-2777142

חפש באתר:

התקנת פרקט למינציה

מה חשוב לדעת על פרקט למינציה?


בשנים האחרונות אנו רואים עלייה ניכרת במודעות בכל הקשור לעולמות עיצוב הפנים לצד עיצוב פנים נכון של הבית, אחד הטרנדים הבולטים ביותר בשנים האחרונות הוא מעבר לפרקטים איכותיים ועיצוביים ואנו רואים מדי שנה מיליוני משקי בית ברחבי העולם אשר בוחרים לוותר על המרצפות המסורתיות ועובדות ללא לאות לשם עיצוב הבית יחד עם פרקטים. התקנת פרקט למינציה הפכה לבחירתם הטבעית של לא מעט משקי בית פרטיים לצד יזמים ועסקנים שונים בתחום העיצוב והנדל"ן. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות הקשורות לעולם הפרקטים – פרקטים עד הבית פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.


מה חשוב לבצע לפני התקנת הפרקט?


כמו כל מלאכה גם לפני התקנת פרקט למינציה ו/או כל פרקט אחר ישנם מספר דברים אותם אנו נצטרך לעשות על מנת להכין את החדר בצורה נכונה. אחד הדברים הראשונים אותם אנו נצטרך לעשות הוא לבדוק כי רצפת החדר נקיה וישרה וללא שום גבשושיות, בלטים ו/או סדקים אשר יכולים לפגוע במראה הכללי של הפרקט. בהנחה ובבדיקה עולה כי רצפת החדר אינה ישרה כלל יפעל בעל המקצוע לשם יישור הרצפה באמצעות טכנולוגיות ואמצעיים מתקדמים אשר עוזרים לבצע את המלאכה בצורה נכונה ולייצר מראה אחיד.


כיצד בנוי פרקט למינציה?


פרקט למינציה הינו למעשה פרקט סינטטי אשר נחשב לפרקט דמוי עץ, פרקט זה נחשב לאחד הפרקטים המובילים ביותר בעולם ולפרקט המוביל והנפוץ ביותר בארץ ישראל. כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי פרקט זה הינו מורכב משלוש שכבות שונות:

·       שכבה ראשונה – שכבה זו היא למעשה פלטה ייעודית אשר בנויה משבבי עץ אשר הודבקו בטכנולוגיה ייחודית העובדת על גבי לחץ (HDF), לרוב שכבה זו תהיה בגדלים משתנים הנעים בין 8 מ"מ עד 12 מ"מ.

·       שכבה שנייה – שכבה זו היא הדוגמא, העיצוב והצבע של הפרקט אותו אנו מניחים על רצפת החדר. שכבה זו תודבק על פלטת HDF ייעודית.

·       שכבה שלישית – השכבה השלישית מהווה את שכבת ההגנה אל הפרקט ונחשבת לשכבה מהותית במיוחד. שכבה זו נותנת הגנה, חוזק, עמידות ואף הופכת את המרקם לנוח הרבה יותר.

פרקט למינציה הפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של מיליוני משקי בית בישראל ובעולם מאחר ועלותו הינה זולה משמעותית מן העלויות של פרקט העץ המסורתי, כמו כן ניתן לראות כי הוא בעל עמידות גבוהה בפני פגיעות ושאר נזקי מזג האוויר, מכיל בתוכו מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות וגימורים שונים, התקנה ופירוק קלים ומהירים וקל לתחזוקה. כל אלו הפכו אותו לברירת מחדל בתחום ולאחד הפרקטים האהובים ביותר בעולם עיצוב הפנים. התקנת פרקט למינציה צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום ויכולה להבטיח לכם שקט נפשי תחזוקתי ועיצובי לאורך זמן.


כיצד לבחור בעל מקצוע להתקנת פרקט למינציה?


אנשים רבים תוהים איך לבחור בעל מקצוע לשם התקנת פרקט למינציה, כאשר אנחנו מדברים על התקנת פרקט למינציה אנו מדברים על מלאכה אשר צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

·       ניסיון ומוניטין – בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים הינו בעל ניסיון ומוניטין בכל הקשור להתקנת פרקטים לצד התקנת פרקט למינציה בפרט, הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע יכולים להעיד לא מעט על איכות העבודה שלו.

·       אחריות – אף אחד מאיתנו לא אוהב לגלות כי לאחר מספר חודשים הפרקט שלו החל מעט להתבלות, אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים ביותר הוא אחריות. בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום אשר בטוח באיכות העבודה שלו לצד איכות החומרים איתם הוא עובד לא יהסס לתת אחריות. חברת פרקטים עד הבית מספקת אחריות מקצועית של 10 שנות אחריות על כל התקנה הנעשית על ידה.

·       עמידות – בדקו כי הפרקט אותו אתם בוחרים לשים הינו עמיד 100% בפני מים ובפני שאר נזקי הטבע השונים על מנת שתוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן וללא צורך בתחזוקה מיותרת.

·       עבודה עם מגוון רחב של חברות- אנחנו מאמינים גדולים במגוון, בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים עובד עם מגוון רחב של פרקטים שונים המיוצרים על ידי החברות המובילות ביותר במשק – כך תוכלו למצוא ולהתאים עבורכם את הפרקט הטוב ביותר עבורכם.

מחיר התקנת פרקט למינציה: ממה הוא מורכב?

אנשים רבים תוהים ממה מורכב מחיר התקנת פרקט למינציה, כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו רואים כי מלאכה זו מורכבת ממגוון של פרמטרים:

·       ניסיון ומקצועיות – הניסיון והמקצועיות של בעל המקצוע משפיעים בצורה ישירה על המחיר של התקנת פרקט למינציה, ככל שבעל המקצוע בעל ניסיון גבוה יותר כך גם המחיר יעלה בהתאם אך גם איכות העבודה תהיה גבוהה הרבה יותר.

·       עלות הפרקט לצד עלויות הובלה – המחיר הגלום של הפרקט לצד עלויות ההובלה מרכיבים גם הם את מחיר התקנת פרקט למינציה מאחר וברוב המקרים אתם תתקינו את הפרקט יחד עם הבן אדם ממנו קניתם את הפרקט לראשונה.

·       אביזרים נלווים – לשם התקנת פרקט למינציה ישנם לא מעט אביזרים נלווים אותם אנו נפגוש לדוגמת פאנלים, ספים ואף ספוגי בידוד שונים גם אלו מרכיבים בצורה ישירה את מחיר ההתקנה.

"הרצפה לא מספיק ישרה, האם זה כלול בהתקנת פרקט למינציה?"

לרוב כאשר הרצפה לא תהיה ישרה מספיק לשם התקנת הפרקט ויהיה צורך ביישור רצפת החדר אנו רואים כי ברוב המקרים שירות זה אינו נכלל בהתקנת פרקט למינציה. לכן, במקרים כאלו אנו ממליצים להודיע כבר מבעוד מועד לבעל המקצוע על כך שהרצפה אינה מספיק ישרה ולבקש ממנו הצעת מחיר מלאה המתאימה גם לשם פעולת יישור רצפת החדר.


האם יש אחריות על התקנת פרקט למינציה?


אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים ביותר במלאכת התקנת פרקט למינציה היא האחריות אותה אתם מקבלים לאחר העבודה, אנו ממליצים לכם לבדוק כבר מבעוד מועד מהי האחריות אותה אתם מקבלים על הפרקט ועל מה בדיוק. כאשר אנחנו עובדים עם חברה המספקת אחריות על התקנת הפרקט אנו יכולים להיות רגועים מאחר ומדובר בחברה אשר יודעת מה היא עושה ומוכנה לתת אחריות מקצועית לעבודה שלה, כמו כן סביר להניח כי אותה חברה עובדת עם הספקים המובילים ביותר לשם הבטחת איכות לקוחותיה.

 

מדוע מומלץ לבחור בפרקטים עד הבית?


אם חיפשתם אחר בעל מקצוע לשם התקנת פרקט למינציה הרי לכם שהגעתם למקום הטוב ביותר עבורכם, חברת פרקטים עד הבית מספקת שירותי התקנה של פרקטים והפכה במרוצת השנים לבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית בישראל לצד אנשי מקצוע מן תחום העיצוב והאדריכלות. החברה עובדת למעלה מ – 20 שנה במקצועיות, מחיר ושירות ללא פשרות יחד עם 10 שנות אחריות על כל ההתקנה.

החברה עובדת ללא לאות ומספקת עבורכם את הפרקטים המובילים ביותר באירופה ובעולם בעיצובים ובגימורים שונים לצד פונקציונאליות ועמידות גבוהה. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות מהתקנת פרקט למינציה בצורה איכותית ולא מתפשרת – זה הזמן לבחור נכון, זה הזמן לבחור פרקטים עד הבית.יכת הטקסט

טואול - בניית אתרים